ABOUT

   Pięć razy wchodzę do tej samej rzeki. Rzekomo, blog posiada nawet zdjęcia sprzed 2012 roku, ale w taki oto sposób ponownie wracam na stare "śmieci".
   Kim jestem? Z pozoru przeciętną dziewczyną, dopiero wkraczam w świat dorosłych, pełen zgub i filmów dla pełnoletnich (nie, nie pomyślcie sobie.. chodzi mi o krwawe filmy do których zawsze muszę dodawać co najmniej rok, bo ciągle mam wrażenie że obserwuje mnie policja i ni stąd złapią mnie za oglądanie kolejnej części piły..). Dalej jestem pozbawiona odpowiedniego wzrostu dającego mi przynajmniej te 17 lat.
  Uwielbiam w upalne lipcowe dni wracając myślami do zimowych dni, jestem uzależniona od każdego rodzaju świeczek. Śmieje się że ludzie mogliby się mnie zapytać na co byś wydała ostatnie pieniądze (na świeczki...). Jestem po uszy zakochana w chai tea latte zakropionym mlekiem sojowym i oprószony cynamonem.
Śmiejecie się? A co jeśli powiem że jednak każdy ostatni grosz wydam na papierosy które dzielę zazwyczaj na pół ze swoją przyjaciółką.
  Wracam na bloga, bo męczy mnie codzienna rutyna. Chcę robić coś co rzeczywiście daje mi satysfakcję, w czym może nie jestem najlepsza ale wiem że będę się spełniać nawet w tych 100% :)

1 komentarz: